Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Feng shui biura
(16-06-2010)

1. Szef/Prezes powinni siedzieć w głebi biura, najlepiej po przekątnej od głównego wejścia.


2. Główne drzwi powinny być skierowane w jednym z korzystnych kierunków szefa (zgodnie z formułą KUA).

3. Pomieszczenia biurowe powinny mieć regularny kształt (kwadrat, prostokąt). Unikaj nieregularnych kształtów.

feng_shui-plan_biura-1

4. Generalnie najlepsze miejsce dla kobiety – szefa jest w sektorze południowo-zachodnim, natomiast dla mężczyzny - szefa w sektorze północno-zachodnim.

5. Najkorzystniejsze miejsce dle pracowników działu finansów znajduje się w głębi biura, zabezpiecza to finanse firmy.

6. Pracownicy działu marketingu i sprzedaży powinni mieć swoje biura blisko głównego wejścia. Reprezentują oni biuro, więc jest to dla nich bardzo odpowiednie miejsce.

7. Jeżeli w Twoim biurze jest otwarta przestrzeń usadź swoich pracowników tak, aby każdy z nich siedział mając ścianą za sobą. Daje to wsparcie, które każdemu jest niezbędne.

feng_shui-biuro

8. Postaraj się aby każdy z Twoich pracowników siedział w korzystnym dla siebie kierunku, zgodnie z formułą KUA. Najlepszym jest kierunek sukcesu lub kierunek rozwoju osobistego.

9. Nie sadzaj pracowników tak, aby siedzieli naprzeciwko siebie. Prowadzi to do konfrontacji, kłótni i problemów.

10. Aranżacja wodna przy wejściu zapewnia ciągły przypływ gotówki. Upewnij się jednak, że woda płynie w stronę biura, nie na odwrót.

11. Rośliny są bardzo korzystne w biurze ponieważ oznaczają wzrost, a tym samym sukces firmy. Jeszcze korzystniej kiedy są one umieszczone w sektorze wschodnim lub południowo-wschodnim. Pamiętaj jednak aby nie umieszczać w biurze roślin z ostrymi liśćmi. Nie ma dla nich miejsca w biurze. Najlepsze są te z okrągłymi.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie