Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Feng shui w biznesie
(09-01-2011)

Feng shui oferuje wiele nowych, ekscytujących możliwości, kiedy zagłębimy się w tajniki tej pradawnej nauki. Można jej używać nie tylko w domu ale także w biurach, sklepach, restauracjach, bankach, wielkich firmach.


W Azji niemal wszyscy multimilionerzy, wielu polityków, biznesmenów, a także wielu ludzi sukcesu stosuje feng shui, a nawet posiadają własnego konsultanta, choć nie wszyscy się do tego przyznają. Jeśli prowadzisz własną firmę i masz ambicję zostać milionerem, lub multimilionerem niezmiernie pomocnym będzie wykorzystanie zasad feng shui. Ich właściwe zastosowanie przyniesie Ci pomyślność w interesach znacząco zwiększając Twój zysk, przyciągając nowych klientów, poprawiając relacje między pracownikami i ogólnie przyczyniając się do Twojego szczęścia. Bardzo korzystne dla firm jest zastosowanie zasad feng shui, jednak działa ono tylko wtedy, gdy zostanie zastosowane właściwie, używając różnych formuł aktywujących długotrwałą pomyślność. Poniżej znajdziecie wskazówki, które możecie sami zastosować.

PROSTE WSKAZÓWKI FENG SHUI DO ZASTOSOWANIA W MIEJSCU PRACY

1. Użyj formułę KUA i upewnij się, że siedzisz zwrócony twarzą w pomyślnym dla Ciebie kierunku.

2. Upewnij się że nie siedzisz w pokoju, który znajduje się na końcu długiego korytarza.

3. Siedź w miejscu w którym znajduje się za Tobą solidna ściana, by upewnić się, że masz „wsparcie”. Jeżeli za Tobą znajduje się okno – zasłoń je zasłoną albo parawanem.

4. Nigdy nie siedź tyłem (plecami) do drzwi. Mógłbyś zostać oszukany.

5. Drzwi nigdy nie powinny otwierać się prosto na Twoje biurko, gdyż wpływająca energia będzie zbyt ostra powodując negatywne wibracje, przeszkody i problemy.

6. „Najsilniejsze” miejsce w Twoim biurze znajduje się po przekątnej od głównego wejścia. Usiądź tam!

7. Upewnij się że nie ma „zatrutych strzał” (ostrych kątów), które są skierowane w Twoim kierunku. Jeżeli jakiekolwiek są to postaraj się ich pozbyć! Zakryj je kwiatami, roślinami doniczkowymi lub tkaniną (zasłoną).

8. „Zamknij” lub zasłoń wszystkie „otwarte” półki i szafki (te bez drzwiczek); w przeciwnym razie mogą wysyłać zabójczą energię w Twoim kierunku, szczególnie jeżeli znajdują się za Tobą.

9. Ostro wyglądające rośliny (np. kaktus) powinny być „zakazane” w biurze, gdyż wytwarzają zabójczą energię przenikającą do niego.

10. Stoły i krzesła powinny być tak ustawione aby umożliwiały przepływ energii. Nie powinny blokować przepływu energii.

11. Unikaj ustawiania siedzeń naprzeciwko siebie. Jeżeli pracownicy będą siedzieli w ten sposób, atmosfera w biurze będzie nie do zniesienia.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie