Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Zakup domu
(20-06-2009)
Zakup domu czy mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji jakie podejmujemy w życiu. Jest wiele czynników na które musimy zwrócić uwagę przy zakupie nieruchomości. Dom nie tylko musi się podobać i cena powinna być odpowiednia, a także powinien on przynieść szczęście całej rodzinie.

Poniżej możesz przeczytać kilka prostych wskazówek jak wybrać odpowiedni dom.

Upewnij się, że Twój dom nie znajduje się w pobliżu cmentarza, szpitala, więzienia. W takich miejscach znajduje się zbyt dużo energii jin. Mogą one przynieść niepowodzenia i problemy całej rodzinie.

Wybierz taki dom, którego plan ma regularny kształt. Najlepszy byłby kwadrat lub prostokąt. Unikaj nieregularnych kształtów; takie domy mają zbyt wiele „brakujących kątów”. Rodzinie mieszkającej w takim domu brakować może różnych rodzajów szczęścia. Jeżeli na przykład brak sektora dzieci i potomstwa (zachód) może się okazać że kobiecie mieszkającej w takim domu trudno będzie zajść w ciążę.

Postaraj się wybrać dom, który został zbudowany po 2004 roku lub taki, w którym przeprowadzono gruntowny remont po tym roku. Jest to związane ze zmianą okresu z 7 na 8. Od roku 2004 do 2024 jesteśmy w okresie 8, dlatego znacznie korzystniej mieszkać w domu, który także jest z 8 okresu.

Zawsze sam możesz przeprowadzić remont, tak aby Twój dom stał się domem okresu 8.

Unikaj domów, gdzie kuchnia znajduje się w sektorze północno-zachodnim. Jest to kierunek mężczyzny i ojca domu. Kuchnia znajdująca się w tym sektorze działa bardzo negatywnie na mężczyznę domu; może być przyczyną jego problemów i niepowodzeń, a także może przyczynić się do tego że np.mężczyzna będzie wiele podróżował i w efekcie bardzo rzadko będzie w domu. Jeżeli samotna kobieta mieszka w domu, gdzie kuchnia znajduje się w sektorze północno-zachodnim może jej być trudno znaleźć „drugą połówkę”.

Jeżeli w Twoim domu, kuchnia znajduje w tym sektorze najlepiej przenieść kuchnię. Jednak jeżeli nie jest to możliwe upewnij się że przynajmniej sam piec czy kuchenka nie znajdują się w kącie północno-zachodnim.

Sprawdź czy w Twoje drzwi wejściowe nie jest skierowana żadna „trująca strzała”. „Trujące strzały” to struktury czy przedmioty, które wysyłają negatywną, zabójczą energię. Taką energię może wysyłać między innymi: słup wysokiego napięcia, prostokątna kolumna stojąca przed drzwiami, pojedyncze drzewo, ostry kant dachu sąsiada itp.

Upewnij się że kierunek drzwi wejściowych jest zgodny z jednym z Twoich korzystnych kierunków, zgodnie z formułą KUA.

Drzwi wejściowe powinny być duże i stabilne, ale proporcjonalne do wielkości domu. Ponadto powinny się otwierać na dużą przestrzeń, duży hall. Nie jest korzystne kiedy drzwi wejściowe otwierają się na mały wiatrołap lub długi, wąski korytarz.

Drzwi wejściowe nie powinny też znajdować się centralnie naprzeciwko drzwi do toalety, kuchni czy sypialni.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie