Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Chińska astrologia
(21-05-2009)
Zadziwiającym jest, jak w niektórych sytuacjach w życiu (w pracy, w szkole, w domu itp.) stwierdzamy że nasz pogląd na tę samą sytuację bardzo różni się od opinii innych osób. Zupełnie inne rzeczy nas irytują, czy też rozśmieszają.

Czasami gdy spotykamy kogoś po raz pierwszy już od początku czujemy do niego sympatię lub antypatię; mimo iż wcale tej osoby nie znamy.

Przyglądając się znakom chińskiego zodiaku, pomogę Wam zgłębić te różnice i odkryć tajniki naszej natury i osobowości.

Wiedza ta pozwoli lepiej poznać siebie samych i innych oraz łatwiej zaakceptować różnice charakteru.

W wielu firmach w Azji znajomość chińskich znaków zodiaku i korelacji pomiędzy nimi, jest jednym z kryteriów w doborze pracowników, zawieraniu związków małżeńskich, a także w wyborze roku, w którym urodzić ma się dziecko.

W chińskim horoskopie jest 12 znaków zodiaku, tak jak w horoskopie europejskim.

Jak sprawdzić jakim „zwierzęciem” jesteśmy?

To proste. Po prostu wpisz swoją datę urodzenia poniżej i dowiesz się jakim astrologicznym zwierzęciem jesteś.

dzień:

miesiąc:

rok:

Gdy spojrzycie na kompas zobaczycie, że każde z dwunastu zwierząt ma swój kierunek i zajmuje 15 stopni. Sprawdź który z tych kierunków należy do Twojego znaku zodiaku i upewnij się że nie brakuje go w Twoim domu. Jest on odpowiedzialny za Twoje szczęście i powodzenie.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie