Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Wymiary
(15-05-2011)
Feng shui opiera się na sektorach i kierunkach, jednak są też inne ważne aspekty, które powinny być wzięte pod uwagę. Jednym z nich są wymiary. Wyróżniamy korzystne i niekorzystne.

Znajomość i ich prawidłowe zastosowanie są istotne przy projektowaniu wizytówek, zamawianiu biurka, drzwi, łóżka itp.

Aby dowiedzieć się które wymiary są korzystne a które nie są, przejdź do sekcji Kalkulatorów i wprowadź niezbędne informacje.

Istnieje szereg wyjaśnień co każdy negatywny i pozytywny pomiar oznacza ale aby nie komplikować i ułatwić zastosowanie, kalkulatory na tej stronie jedynie informują czy wymiar jest korzystny czy nie.

Pomyślne wymiary są stosowane głównie po to aby wzmocnić potencjał odniesienia sukcesu finansowego, szczęścia rodzinnego, pomyślności itp. Negatywne wymiary mogą przyczyniać się do różnego rodzaju problemów.

Czasami jednak niemożliwy jest zakup przedmiotu (gotowego) z wszystkimi korzystnymi wymiarami (wysokość, szerokość, długość). Tak więc jeśli z jakichkolwiek powodów nie możesz znaleźć gotowego wyrobu i nie chcesz zamówić mebli na wymiar to przynajmniej upewnij się że 2 na 3 wymiary są korzystne.

 

 

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie