Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

4 Filary Przeznaczenia/Ba Zi
(18-03-2011)
Inspiracją do napisania tego artykułu był niedawno oglądany przeze mnie film. W jednej ze scen dwoje dorosłych ludzi wspominało swoje dzieciństwo i to, kim chcieli zostać  jak dorosną.

Każdy miał inne marzenia i aspiracje,  które nie spełniły się w dorosłym życiu. Sprawiło to, że zaczęłam zastanawiać się nad swoim dzieciństwem i przypominać sobie kim chciałam zostać jak dorosnę. Zdałam sobie wtedy sprawę, że nasze dziecięce marzenia z reguły nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Czyż nasze życie nie byłoby wspanialsze gdybyśmy wiedzieli jakie mamy predyspozycje do naszej przyszłej pracy i w jakim zawodzie mamy szanse osiagnąć największy sukces.

Wiedząc np. że jako aktorka lub dziennikarka nie osiągnę sukcesu nie zajmowałabym się tym zawodowo, a jedynie mogłabym to traktowac jako swoje hobby.

Zamiast tego można by poświęcić swój czas i energię na zajęcia które są adekwatne do naszych predyspozycji, tak aby zaoszczedzić sobie rozczarowań, łez i poczucia zmarnowanego czasu.

Analiza 4 Filarów Przeznaczenia pomaga nam określić  nasz potencjał i nasze predyspozycje, pokazując jakie branże i zawody są dla nas najkorzystniejsze. Nie przewiduje ona naszej przyszłości a jedynie wskazuje nasze predyspozycje, tym samym kierujac nas na właściwa drogę.

Mam nadzieję, że z pomocą tej metody łatwiej będzie wybrać  odpowiednią drogę rozwoju tak aby można było w pełni wykorzystać swój potencjał. Możesz sprawdzić swój wykres 4 Filarów Przeznaczenia w dziale Kalkulatory.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie