Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Jak znaleźć miłość?
(11-02-2009)
14 lutego na całym świecie ludzie świętują „Dzień Świętego Walentego”, tzw. „Walentynki”. Dla tych wszystkich szczęśliwie zakochanych jest to kolejna okazja aby pójść do restauracji na romantyczną kolację przy świecach, kupić/dostać mały prezent, otrzymać kwiaty od ukochanego/ukochanej itp.

Niestety dla tych, którzy wciąż poszukują swojej „drugiej połówki” lub kogoś wyjątkowego, nie jest to najlepszy dzień.

Dla wszystkich samotnych lub nieszczęśliwie zakochanych, którzy chcieliby spotkać odpowiedniego partnera, mam kilka wskazówek z pomocą których okaże się to możliwe.

1. Przeczytaj artykuł „Formuła KUA” i sprawdź które kierunki są dla Ciebie korzystne.

2. Postaraj się spać, siedzieć itp. będąc skierowanym w kierunku miłości. Jeżeli w Twoim mieszkaniu, domu główne drzwi są zwrócone w Twoim kierunku miłości to jeszcze lepiej!

3. Kierunek południowo-zachodni (SW) jest uniwersalnym sektorem miłości i związków. Upewnij się, że jest on dobrze oświetlony! W tym miejscu możesz również umieścić czerwoną lub różową dekorację.

4. Feng shui opiera się także na symboliźmie. Ustaw przedmioty symbolizujące miłość w sektorze południowo-zachodnim (SW) Twojego domu lub ustaw je w swoim sektorze miłości (zgodnie z formułą KUA). Nie muszą to być ani chińskie ani orientalne figurki. Możesz użyć przedmiotów z kultury zachodu, np.: czerwone serce, figurki par, figurki zwierząt, kryształy itp.

5. Upewnij się że w Twoim domu nie brakuje ani sektora północno-zachodniego (NW), ani południowo-zachodniego (SW).

6. Sprawdź gdzie każdego roku znajduje się gwiazda miłości. Przebywaj w tym sektorze i wzmocnij go! W 2009 gwiazda miłości znajduje się na południu (S). Jeżeli szukasz miłości, przebywaj w tym sektorze możliwie jak najczęściej.

7. Dbaj o siebie!

* Zapisz się na siłownię

* Zrób makijaż

* Wybierz się do spa

* Kup sobie coś seksownego (ubiór, bieliznę)

* Myśl pozytywnie o sobie

* Zainwestuj w siebie. Wydaj trochę pieniędzy aby wyglądać seksownie, pociągająco i kobieco!

Pozwólcie że zacytuję słowa sławnej Heleny Rubinstein “Nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane”.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie