Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Jak znaleźć pracę?
(31-10-2011)
Feng shui to nie magia i nie działa cudów! Z pewnością jednak może pomóc każdemu wzmocnić własny potencjał. Zapytano mnie ostatnio „Czy feng shui może pomóc osobie która ostatnio została zwolniona  w odzyskaniu pracy?”. Musimy sobie uświadomić, że obecnie sytuacja ekonomiczna jest trudna, a z tym wiąże się coraz wyższe bezrobocie. Zdarza się ,że osoba zwolniona z pracy nie posiada wystarczających kwalifikacji. Najlepszym rozwiązaniem jest dokształcanie się, nauka języków obcych itp. tak, aby stać się konkurencyjnym na rynku.

Samo zastosowanie feng shui jednak nie zagwarantuje Ci  że otrzymasz propozycję pracy, o której marzyłeś/aś. Niestety potrzebne są odpowiednie kwalifikacje i umiejętności do wykonywania danej pracy. Poniższe wskazówki pomogą Ci w poszukiwaniu i znalezieniu odpowiedniej propozycji pracy.

- Siedź i śpij będąc skierowany w jednym ze swoich korzystnych kierunków, zgodnie z formułą KUA. Najlepszym wyborem byłby kierunek sukcesu lub osobistego rozwoju.

- Upewnij się że nie ma żadnych trujących strzał skierowanych w Ciebie podczas snu, pracy i innych czynności domowych.

-Noś ubrania w kolorach, zgodnie z Twoim osobistym numerem KUA.

-Ustaw swoje biurko tak, abyś mógł siedzieć plecami do ściany. Nigdy odwrotnie.

Zgodnie z feng shui miejsce w którym siedzisz i kierunek w którym jesteś skierowany są bardzo istotne. Przeczytaj poniższe wskazówki aby wiedzieć które miejsce do siedzenia wybrać podczas rozmowy kwalifikacyjnej, oczywiście jeżeli jest taka możliwość. W przeciwnym wypadku skoncentruj się jedynie na tym aby zrobić dobre wrażenie.

Pamiętaj także że feng shui jedynie może pomóc zrealizować nasze cele i zamierzenia. Jeżeli jednak nie posiadasz odpowiednich kwalifikacji i nie zrobisz dobrego wrażenia – nie zostaniesz zatrudniony.

Feng shui to nie magia i nie zahipnotyzuje Twojego przyszłego pracodawcy aby wybrał właśnie Ciebie.

 

  • Wybierz miejsce jak najdalej od drzwi wejściowych, najlepiej po przekątnej od nich.
  • Nie siedź w jednej linii z drzwiami, ani tyłem do nich.
  • Nie siadaj pomiędzy dwoma drzwiami
  • Usiądź tak, aby mieć za sobą ścianę, symbolizującą wsparcie
  • Nie siadaj pod belkami stropowymi
  • Upewnij się że nie ma żadnych trujących strzał skierowanych w Twoim kierunku
  • Jeżeli to możliwe miej ze sobą kompas i usiądź tak, abyś mógł być skierowany w jednym ze swoich korzystnych kierunków
  • Nie siadaj na rogu stołu ani biurka

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie