Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Sława, szacunek i uznanie
(14-12-2011)
Gdy mówimy o sławie, szacunku i uznaniu nie oznacza to że jeżeli wzmocnimy ten aspekt to staniemy się znanym celebrytą, aktorem, piosenkarzem itd. Sława i uznanie oznacza szacunek, dobrą reputację, dobre imię rodziny, które są tak ważne dla każdego z nas.

Jeżeli jesteś niedoceniany w pracy, nie masz możliwości awansu, chcesz by Cię szanowano i respektowano to zastosuj zasady feng shui aby wzmocnić swój potencjał.

Jednym z czynników, który to determinuje, jest tzw. nasze przeznaczenie, z którym się rodzimy i na które nie mamy wpływu. Osoby, którym w wykresie urodzeniowym (4 Filary Przeznaczenia) brakuje elementu sławy i uznania, z reguły mają trudności z tym, aby ich praca i wysiłki zostały dostrzeżone i docenione. Można to sprawdzić wpisując swoje dane w kalkulatorze 4 Filarów Przeznaczenia. Osoby, którym brakuje tego elementu, mogą go wzmocnić za pomocą odpowiednich kolorów, materiałów i dekoracji wnętrza itp.

Sektorem związanym z reputacją, uznaniem i sławą jest południe. Elementem tego sektora jest ogień i dlatego najlepszymi kolorami są tam: czerwony, różowy i pomarańczowy. Możesz także umieścić tam meble, dywany, zasłony i inne przedmioty wykonane w tych kolorach. Jest to także odpowiednie miejsce na umieszczenie kominka, kadzideł, różnego rodzaju oświetlenia czy też świec.

Element drzewa wzmacnia energię ognia i dlatego właśnie drewniane przedmioty także wzmacniają ten sektor, np. drewniane meble, przedmioty w kolorze zielonym lub brązowym.

Możesz także zastosować technikę wizualizacji, która pomaga osiągnąć cele i spełnić marzenia. Właśnie dlatego zawsze powinieneś stosować pozytywne symbole, które podświadomie będą Cię motywować. Zastanów się kto jest Twoim guru, (osobą na której się wzorujesz) kim chciałbyś zostać. Jeżeli masz aspiracje aby być/zostać piosenkarzem - powieś zdjęcie znanego piosenkarza, jeżeli chciałbyś odnieść sukces w biznesie - powieś zdjęcie lub obraz bogatego i wpływowego biznesmana. Obrazy te powinny Cię motywować do działania a także pomóc osiągnąć i zrealizować cele, marzenia i aspiracje.

Jeżeli za swoją pracę i osiągnięcia otrzymałeś/aś nagrody lub wyróżnienia to nie trzymaj ich w zamkniętych półkach lub szufladach. Ustaw je tak aby każdy mógł je zobaczyć! Ponadto będą Ci one przypominać o Twoich osiągnięciach, niezależnie od tego jak duże czy małe one są.

 

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie