Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Zwierzę Kwiatu Brzoskwini
(12-02-2009)
Ta formuła została opracowana aby pomóc tym, którzy poszukują miłości. Jest ona dla tych, którzy chcą być kochani i chcą kochać, a także dla tych którzy chcą być szczęśliwie zakochani…a któż nie chce…? Jest to metoda „symbolicznego umieszczania przedmiotów”, oparta na ustawianiu ich w odpowiednim miejscu.

Każdy znak zodiaku w chińskim horoskopie ma tak zwane „zwierzę kwiatu brzoskwini”. „Kwiat brzoskwini” oznacza miłość.

Istnieją 4 grupy zwierząt (możesz przeczytać więcej na ten temat w moim artykule „Sprzymierzeńcy i sekretni przyjaciele”).

Przede wszystkim musisz wiedzieć jakim jesteś zwierzęciem w chińskim horoskopie (możesz to sprawdzić w kolumnie Kalkulator lub w artykule „Chińska astrologia”).

Poniżej znajduje się wykres. Sprawdź spod jakiego znaku jesteś i zobacz które zwierzę jest Twoim „zwierzęciem kwiatu brzoskwini”.

ZNAK ZODIAKU

ZWIERZĘ KWIATU

BRZOSKWINI

KIERUNEK
Szczur, Smok, Małpa Kogut ZACHÓD
Tygrys, Koń, Pies Królik WSCHÓD
Wąż, Kogut, Wół Koń POŁUDNIE
Królik, Świnia, Owca Szczur PÓŁNOC

Kiedy już wiesz które zwierzę jest Twoim „zwierzęciem kwiatu brzoskwini”, możesz ustawić jego figurkę w odpowiednim sektorze.

Czy to zawsze działa???

Ma to znaczenie symboliczne. Symbolizm odgrywa ważną rolę w sztuce feng shui. Nie powinniśmy jednak wierzyć w to, że samo ustawienie figurki może na zawsze zmienić nasze życie.

Jeżeli rzeczywiście pragniesz miłości, wykorzystaj moje rady i wskazówki (przeczytaj artykuł „Jak przyciągnąć miłość do swojego życia”), a także umieść figurkę właściwego zwierzęcia w odpowiednim miejscu.

Dobrze jest znać swoje „zwierzę kwiatu brzoskwini” ponieważ dzięki temu możesz sprawdzić, kto z Twoich znajomych jest spod tego znaku. Ci ludzie rzeczywiście mogą „przyciągać” więcej miłości do Twojego życia. Istnieje prawdopodobieństwo że poznasz swoją „drugą połówkę”.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie