Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Feng shui na świecie
(21-01-2009)
Feng shui to nauka, o której działaniu przekonało się wielu ludzi i bez której teraz nie wyobrażają już sobie życia. Stosować ją można nie tylko w domu ale także biurze czy firmie. Najlepsze w feng shui  jest to, że można tej wiedzy używać w każdej dziedzinie życiaCzytając artykuły prasy światowej można się przekonać, że wiele znanych firm posługuje się tą pradawną nauką,  między innymi: N.M. Rothschild, Shell, Citibank, Sime Darby, Morgan Bank, Chase Manhattan, Asian Wall Street Journal, Hong Kong & Shanghai Bank (HSBC), Bank of China (BOC), Two IFC, Cheung Kong Centre (CKC), MGM Grand Hotel, Hyatt hotel in Singapore, Manchester City Football Club and NFL’s Philadelphia Eagles i wiele innych. (W czasie pisania tego artykułu niektóre z powyżej wymienionych firm przechodzily przez trudny okres działalności. Jednak przetrwały one w odrożnieniu od swoich konkurentów). Feng shui użyte zgodnie z zasadami pozwala przetrwać „chude lata”, natomiast w czasie „tłustych lat” pomaga nam osiągnąć sukces i wykorzystać ten okres do maksimum.

Czytałam także, że wiele gwiazd, takich jak Donald Trump, Madonna, Sting, Oprah, Paula Abdul, Mick Jagger, Jennifer Aniston, Dan Akroyd, Donna Karan and Tommy Hilfiger, stosuje zasady feng shui w swoim życiu. Jeden z radnych w Kalifornii, Leland Y. Yee., w 2004 roku przedstawił projekt ustawy, który miał na celu skłonić Komisję Nadzoru Budowlanego do wprowadzenia nowych standardów projektowania przestrzennego, z uwzględnieniem zasad feng shui i opublikowania tych nowych wytycznych w Kalifornijskim Kodeksie Budowlanym.

Bez względu na to czy wierzysz w działanie feng shui czy nie, powinieneś dać feng shui „szansę”. Zrozumienie podstawowych zasad i prawidłowe ich stosowanie może pomóc nam w pracy, a także może przyczynić się do odniesienia sukcesu.

Wiele firm zachodniego świata obawia się, że gdy już zdecyduje się na zastosowanie feng shui, budynek ich firmy zmieni się w orientalnie wyglądającą budowlę.

Pomimo iż feng shui wywodzi się z Chin, nie chodzi tu o umieszczanie w pomieszczeniach przedmiotów o azjatyckim pochodzeniu. W tej nauce nie chodzi także o dekorację wnętrz. Feng shui może funkcjonować w każdym stylu w zależności od Twojego gustu. Możesz urządzić biuro w stylu jaki preferujesz i w dyskretny sposób stosować tajniki feng shui.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie