Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Problematyczna sypialnia
(03-11-2012)
Jedna z naszych czytelniczek napisała do nas z prośbą o pomoc w sprawie swojej sypialni. Mieszka w małym mieszkaniu i dlatego sypialnia jest jedynym miejscem w którym można umieścić komputer.

Odkąd tam mieszka jest ciągle zmęczona, cierpi na migrenę, bezsenność i odczuwa przygnębienie.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia sypialni.

Głównym problemem, który w głównej mierze może być przyczyną migreny i bezsenności,  jest półka wisząca nad łóżkiem. Jest to bardzo negatywne ponieważ  półka "naciska" na śpiącą osobę. Ponadto łóżko ustawione jest  w taki sposób, że głowa znajduje się obok grzejnika, co jesienią i zimą, gdy są one włączone, dodatkowo negatywnie wpływa na samopoczucie.

Najważniejszą rzeczą jest usunięcie wiszącej półki, przewieszając ją w inne miejsce lub całkowite jej usunięcie. Niektórzy konsultanci doradzają  powieszenie kryształu lub bambusa, które ich zdaniem niwelują negatywną energię.

Moim zdaniem jest to rozwiązanie absolutnie niewystarczające.

Ze względu na to że telewizor i monitor nie mogą być przeniesione w inne miejsce to przynajmniej przed snem powinno się je zupełnie wyłączyć z prądu tak, aby zminimalizować pole elektromagnetyczne, które jest przez te urządzenia wysyłane.

Dodatkowo powinno się przed snem zakryć ekran tak aby łóżko się w nim nie odbijało.

Ponadto powinno się sprawdzić kierunek w którym skierowane jest łóżko i ustawić je tak aby można było spać w jednym ze swoich korzystnych kierunków (zgodnie z formułą KUA).

Powyższe porady są oparte jedynie na zdjęciach pokoju, wysłanych przez czytelniczkę, co nie jest wystarczające do przeprowadzenia konsultacji feng shui.

W celu przeprowadzenia profesjonalnej analizy nieruchomości niezbędna jest wizyta w domu klienta.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie