Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Rezydencja Ambasadora Malezji w Szwecji
(04-09-2009)
W lipcu razem z mężem byliśmy w Sztokholmie z wizyta u naszych bardzo dobrych przyjaciół, Dato Kamarudin Mustafy – ambasadora Malezji w Szwecji i jego cudownej żony Datin Nik Rauha Binti Nik Ab Rahman.

Datin Nik, zaprosiła nas na kolację do ich domu w Sztokholmie. Byłam całkowicie zaskoczona widząc rezydencję ambasadora.

Już z samego początku dało się wyczuć pozytywne feng shui. Zdecydowałam się jednak sprawdzić dokładnie czy feng shui rzeczywiście jest tak korzystne.

Przeszłam się dookoła domu i im więcej widziałam tym bardziej byłam zadziwiona, że dom ma naprawdę wspaniałe feng shui. Z tego też powodu zdecydowałam się napisać artykuł na ten temat.

Zrobiłam parę zdjęć tego domu co jest najlepszym dowodem.

Pierwszą rzeczą, którą zauważyłam było to, że przed domem była woda a za nim znajdowała się góra. Wszystko naturalne, nic sztucznego co sprawia, że jest to tym bardziej korzystne.

Ponadto dom znajduje się na zakręcie rzeki, co powoduje wrażenie jakby woda otulała cały budynek. Jest to wyjątkowo pomyślne.

Góra umiejscowiona za domem zapewnia wsparcie, co oznacza iż każdy przebywający w domu może liczyć na pomoc ze strony innych ludzi.

Droga prowadząca do rezydencji delikatnie „wije się” i tym samym przypomina smoka ( chiński symbol pomyślności i dobrobytu) przybywającego do domu, co także jest niezwykle korzystne.

Kiedy już wejdzie się do domu, zdecydowanie nie czuje się klaustrofobii. Dom posiada otwarte przestrzenie co nie pozwala energii na stagnację!

Wszystkie pokoje są zbudowane tak aby zapewniać przestrzeń. Wszystkie drzwi są duże i solidne. Sufit znajduje się wysoko co jest wyjątkowo korzystne.

W pokoju dziennym znajduje się duże zdjęcie przedstawiające całą rodzinę uśmiechniętą i szczęśliwą.

Fotografie tego typu są uznawane za takie które przyczyniają się do szczęścia rodzinnego.

Tak więc wszyscy Ci, którzy chcą mieć szczęśliwe rodziny, powinni zrobić zdjęcie całej rodziny i upewnić się, że wszyscy na nim wyglądają na szczęśliwych. Upewnijcie się że zdjęcie przedstawia całe sylwetki ludzi i ustawcie je w najbardziej odpowiednim miejscu w salonie.

Powiedziałam Dato i Datin jak bardzo podoba mi się ich dom i spędziliśmy trochę czasu rozmawiając o nim. Dowiedziałam się, że w ich domu w piwnicy jest małe źródełko „wybijające z ziemi”. Jest to bardzo pomyślny znak i jest wspaniale jeżeli znajduje się w naszym domu, zwłaszcza jeśli jest ono naturalne.

Woda w feng shui wiąże się z pieniędzmi, więc woda wypływająca z ziemi zapewnia przypływ gotówki.

Spójrzmy teraz na drzwi wejściowe. Znajduje się tam chiński symbol ochrony - psy Fu, który symbolicznie chroni dom i mieszkańców.

Z boku widać malezyjską flagę i herb co czyni dom jeszcze bardziej specjalnym.

Gdy za pierwszym razem przyjechałam odwiedzić Dato i Datin nie zabrałam ze sobą kompasu, gdyż szłam tylko na kolację do znajomych. Następnego dnia z ciekawości już go przyniosłam.

Byłam bardzo ciekawa, w którą stronę skierowany jest front domu, oraz jaka kombinacja gwiazd znajduje się w którym sektorze, zgodnie z formułą „wędrującej gwiazdy”.

Pomimo tego, że dom ma wodę z przodu i górę z tyłu, zawsze ważne jest aby sprawdzić w którą stronę świata jest skierowany, ze względu na „ wędrujące gwiazdy”. Jest to bardzo ważna i istotna część każdej analizy feng shui.

Sprawdziłam i okazało się, że dom jest skierowany w stronę południowo zachodnią (SW1), co oznacza że skierowany jest w stronę bardzo dobrze wróżącej gwiazdy wody, nr 8 i z tyłu także ma bardzo pomyślną gwiazdę góry 8. Trudno sobie wymarzyć lepszy dom!!!

Nie tylko wodna gwiazda numer 8 jest aktywowana przez naturalną wodę, także gwiazda góry numer 8 jest wzmocniona.

Ten dom zawsze będzie zapewniał wielką ilość szczęścia i dobrobytu dla właścicieli i osób w nim zamieszkujących. Zwłaszcza teraz w okresie 8, który zaczął się w 2004 i potrwa do 2024 roku.

Woda przed domem nie tylko aktywuje gwiazdę wody ale także południowo zachodni kierunek, który w okresie 8 zapewnia dużo pieniędzy jeśli jest tam umieszczona woda.

Tak samo jest z górą z tyłu domu, która nie tylko wzmacnia dobrą gwiazdę góry, ale także kierunek północno wschodni reprezentujący szczęście w związkach.

Każda osoba zamieszkująca ten dom będzie cieszyła się szczęściem w związkach, powodzeniem finansowym i sukcesami w życiu zawodowym.

Chciałabym podziękować Dato i Datin za zaproszenie na kolację i za wyrażenie zgody na umieszczenie tego artykułu na mojej stronie internetowej!

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie