Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Szkoła Formy
(22-09-2010)
Feng shui polega na badaniu środowiska i odnajdywaniu najbardziej sprzyjających miejsc i lokalizacji. W praktyce tej nauki najważniejsze jest zbadanie otoczenia ponieważ to ono decyduje o energii miejsca. Jeśli jest ona destruktywna, lepiej je opuścić i wybrać inne. Nie warto walczyć z naturą.

W feng shui istnieją tzw. cztery „niebiańskie zwierzęta”, które powinny być obecne w danym otoczeniu. Nie chodzi oczywiście o prawdziwe zwierzęta biegające po należącej do Ciebie ziemi, ale o mityczne stworzenia symbolizujące określony kształt lub cechę terenu: wzgórza, góry, akweny wodne, jeziora itp.

Cztery niebiańskie zwierzęta to: Czarny Żółw, Zielony Smok, Biały Tygrys i Czerwony Feniks.

W dawnych czasach, zanim rozpoczęto jakiekolwiek prace budowlane, brano pod uwagę ukształtowanie terenu: góry, jeziora, wzgórza, doliny, rzeki itp. Skrupulatnie sprawdzano miejsca, w których powstawały pałace, aby zagwarantować panującemu monarsze, to że władza na zawsze pozostanie w ich rękach, a ich rodziny będą mogły cieszyć się powodzeniem i dobrobytem.

Wszystkie cztery zwierzęta powinny tworzyć tzw. fotel – z solidnym wsparciem pleców i ramion oraz z podnóżkiem.

Taki układ gwarantuje życie w komforcie.

Zdaję sobie sprawę z tego, jak dużym wyzwaniem jest znalezienie takiej nieruchomości, ale zaufaj mi – jest to możliwe!

Jeśli nie uda Ci się znaleźć działki ukształtowanej naturalnie w ten sposób, możesz samemu ją stworzyć.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie