Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Szkoła Ośmiu Pałaców
(07-08-2010)
Formuła Ośmiu Pałaców opiera się na formule KUA. Z pomocą tej metody, możesz obliczyć, gdzie w Twoim domu znajdują się korzystne i niekorzystne dla Ciebie sektory.

Korzystając z formuły KUA poznasz pozytywne i negatywne dla Ciebie kierunki, podczas gdy Osiem Pałaców pozwala na wskazanie pomyślnych i niepomyślnych sektorów w domu.

Dzięki tej formule możesz dowiedzieć się, jak wzmocnić korzystne sektory i jak radzić sobie z negatywną energią w sektorach niekorzystnych.

Jest to bardzo skuteczna formuła. Korzystając z kalkulatorów, które znajdują się na tej stronie internetowej dowiesz się gdzie w Twoim domu znajduje się pozytywna, a gdzie negatywna energia.

Dowiesz się także jak wzmocnić korzystne miejsca, a jak osłabić negatywne.

Odpowiednie informacje znajdziesz w dziale z Kalkulatorami. Jedyne co musisz znać, to kierunek skierowania Twojego domu lub mieszkania. Wpisz wymagane informacje w kalkulator i otrzymasz wykres swojego domu.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie