Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Szkoła wędrującej gwiazdy
(07-07-2010)
Formuła wędrującej gwiazdy jest naukową i bardzo skuteczną metodą, która wskazuje korzystne i niekorzystne kierunki przepływu energii w domu. Wykorzystując tę metodę, możesz wykryć potencjalne przyczyny problemów, przeszkód i niepowodzeń mieszkańców lub też źródło ich sukcesów. Posługując się tą metodą możesz nie tylko zidentyfikować problem, ale także znaleźć skuteczny sposób, by mu zaradzić.

Formuła wędrującej gwiazdy odzwierciedla zmiany jakie zachodzą w środowisku w określonym okresie. Pokazuje jak przemieszcza się i zmienia energia oraz jak te zmiany wpływają na Twoją nieruchomość. Pozwala ona określić jak zmienia się pomyślność danego budynku w danym okresie czasu. Wszystko na świecie jest zmienne – tak też jest z energią. Energia zmienia się z każdą sekundą, każdą minutą, godziną, dniem, miesiącem, rokiem, okresem itp. Formuła ta pokazuje że żaden dom ani budynek nie jest korzystny bądź niepomyślny na zawsze.

Energia jest wyrażona przez cyfry (nazywane też gwiazdami) od 1 do 9.

Formuła wędrującej gwiazdy bazuje na tzw. diagramie Lo Shu (poniżej). Znajduje się na nim 9 cyfr ułożonych tak, że wartości kolejnych pół zsumowane w rzędach, kolumnach lub po skosie dają 15. Mówi się, że powodem takiego ustawienie jest fakt, że księżyc potrzebuje 15 dni by znaleźć się w nowiu i 15 dni by był w pełni.

Znając formułę wędrującej gwiazdy i zasady okresowych oraz rocznych zmian, zawsze możesz sprawdzić, jaki rodzaj energii jest zlokalizowany w danym miejscu w Twoim domu.

Nie zapominaj o aktualizowaniu rocznych zmian i unikaniu corocznych miejsc, gdzie znajduje się negatywna energia. Więcej na ten temat przeczytasz w dziale Prognozy.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie