Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Feng shui jadalni
(20-05-2010)
Jadalnia jest miejscem gdzie rodzina i znajomi spotykają się i jedzą razem posiłki. Jest to najbardziej rodzinne i towarzyskie miejsce w domu. W feng shui jadalnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń dlatego warto upewnić się posiada ona pozytywną energię.

Najlepszym miejscem na jadalnię jest środek domu (patrząc na plan) ponieważ reprezentuje on tzw. „serce domu”.  Jeżeli jednak nie jest możliwe umieszczenie jadalni w tym sektorze  pamiętajmy aby przeznaczyć na nią jasny pokój, z dobrą wentylacją.

Jeżeli jadalnia znajduje się obok kuchni lub salonu, a piętro ma dwa poziomy, jadalnia powinna znajdować się na wyższym z nich.

Aby wzmocnić korzystne feng shui powieś w jadalni lustro tak aby odbijało ono stół. Lustro w feng shui pełni funkcję pomnażającą dlatego ustawienie go w jadalni symbolicznie „podwaja jedzenie”, tak aby nigdy go nam nie brakowało.

Istotne z perpektywy feng shui jest umiejscowienie stołu ponieważ to on jest głównym meblem w jadalni. Nie umieszczaj go poniżej toalety, jeżeli taka znajduje się na wyższym piętrze, a także pod belkami stropowymi, które wysyłają negatywną energię.

Upewnij się także że w pomieszczeniu nie ma struktur lub przedmiotów które mogłyby wysyłać negatywną energię do osób siedzących przy stole.

Najlepiej jeżeli stół znajduje się w miejscu w którym każdy może swobodnie i wygodnie siedzieć dlatego ważne jest aby stół nie był za mały, a także aby nikt nie był zmuszony siedzieć na rogu stołu.

Z tego względu że feng shui opiera się na kierunkach i sektorach upewnij się że każdy z członków rodziny może siedzieć w jedym ze swoich korzystnych kierunków (zgodnie z formułą KUA).

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie