Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Feng shui kuchni
(04-06-2010)

Kuchnia to miejsce gdzie przygotowujemy jedzenie dla siebie i dla całej rodziny. Jest to bardzo ważne pomieszczenie w naszym domu. Kuchnia pełni wiele funkcji, m.in.: przechowywanie, przygotowywanie żywności i posiłków. Jedzenie jest naszym paliwem, bez niego nie jesteśmy w stanie żyć i funkcjonować.


Przeczytaj poniższe wskazówki aby upewnić się że Twoja kuchnia ma korzystne feng shui.

1. Najkorzystniej jest jeśli znajduje się ona w głębi mieszkania/domu.

2. W kuchni powinien panować porządek.

3. Nie umieszczaj jej w środku domu (patrząc na plan).

4. Kuchnia nigdy nie powinna być zlokalizowana w sektorze północno-zachodnim. Wpływa to bardzo niekorzystnie na sukces      zawodowy, reputację i zdrowie „ojca domu”.

5. Trzymaj noże i przybory kuchenne w zamkniętych półkach.

6. Nie stawiaj lodówki, zamrażarki lub zlewu (element wody) naprzeciwko lub obok kuchenki, mikrofalówki, pieca (element ognia).

7. Nie wieszaj lustra w kuchni; szczególnie jeżeli odbija piec (kuchenkę).

8. Kuchenka (piec) nie powinna znajdować się pod oknem, ani naprzeciwko drzwi do toalety, drzwi wejściowych czy klatki schodowej.

9. Piec ma istotne znaczenie w feng shui dlatego tak ważne jest aby energia, która płynie do niego, przypływała z korzystnego kierunku.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie