Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Współczesne krzesło
(15-04-2011)
Projektanci niezmiennie wprowadzają unikalne i futurystyczne wzory krzeseł i mebli. Jak na zdjęciu obok. Z perspektywy feng shui takie krzesła nie są rekomendowane. Dlaczego?

Siedząc na nim przez 8 lub przynajmniej 4 godziny sprawdź jak się będziesz czuł.Brak oparcia pleców może być przyczyną  bólu kręgosłupa i szyi. Jeżeli zamierzasz korzystać z niego codziennie to takie krzesło jest nie tylko niepraktyczne ale i niewygodne. Jeżeli jednak chcesz kupić takie krzesło jako element dekoracyjny, który pasuje do Twojego wnętrza, to kup go.

Taka sama sytuacja jest w przypadku zakupu tych krzeseł do poczekalni biura, gdzie rzadko są używane.

Fengshui koncentruje się na meblach z których najczęściej korzystasz. Krzesło, które rekomenduje feng shui, to takie z wysokim oparciem na plecy i podłokietnikami; nie dlatego że jest magiczne ale zabezpiecza Twoje plecy i dzięki temu pod koniec dnia unikniesz bólu pleców.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie