Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

Jakim jesteś znakiem, kiedy odnajdziesz miłość, kto jest ...

- -

Kalkulator: Osiem PałacówFormuła Ośmiu Pałaców opiera się na formule KUA. Z pomocą tej metody, możesz obliczyć gdzie w Twoim domu znajdują się korzystne i niekorzystne dla Ciebie sektory.

Formuła KUA pokazuje pozytywne i negatywne kierunki, podczas gdy Osiem Pałaców pozwala na wskazanie pomyślnych i niepomyślnych sektorów w domu. Dzięki tej formule możesz dowiedzieć się, jak wzmocnić korzystne sektory i jak radzić sobie z negatywną energią w sektorach niekorzystnych.

Jest to bardzo skuteczna formuła. Kalkulator pokaże Ci wykres Twojego domu (bezpłatnie) z informacją co reprezentuje dany sektor. Możesz dowiedzieć się także jak wzmocnić korzystne miejsca a jak osłabić negatywne (opcja płatna).

Jedyne co musisz znać to kierunek skierowania Twojego domu lub mieszkania. Wpisz wymagane informacje w kalkulator i otrzymasz wykres swojego domu.


Kierunek: