Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

KONSULTACJE
Potęga działania feng shui rozciąga się na wszystkie sfery życia i warto skorzystać z pomocy jaką oferuje. Jeśli planujesz budowę lub zakup domu, działki, chcesz rozbudować swój dom lub jeśli, tak jak większość moich klientów, chcesz ulepszyć przestrzeń w domu który posiadasz, tak aby działała na korzyść Twoją i Twojej rodziny – zachęcam do skorzystania z konsultacji.

Zastosowanie zasad feng shui we własnym domu może wspomóc poprawę relacji między domownikami, przyczynić się do odniesienia sukcesu w życiu zawodowym, w nauce, jak również w biznesie.

Jeśli planujesz rozpoczęcie nowej działalności, lub zmianę jej przedmiotu, jeśli chcesz zwiększyć swój potencjał lub poszukujesz możliwości dalszego rozwoju – feng shui będzie nieocenioną pomocą.

Korzystanie z feng shui w miejscu pracy, jak i we własnej firmie może przyczynić się do polepszenia warunków pracy zwiększając tym samym potencjał intelektualny i wydajność. Wzbogaca relacje z ludźmi, pozwala stworzyć nowe możliwości dla rozwoju firmy, zwiększyć dochód, a także pomóc w wyborze właściwych decyzji.

Rodzaje konsultacji:

Mieszkaniowe:

1. Doradztwo dotyczące zakupu ziemi/posiadłości

2. Doradztwo w projektowaniu wnętrz

3. Nadzór podczas budowy domu – współpraca z architektem

4. Porady dotyczące mieszkania

5. Doradztwo przy budowie nieruchomości

6. Coroczna analiza i wnoszenie zmian w otoczeniu

Komercyjne

1. Duże projekty budowlane

2. Biurowce

3. Centra handlowe

4. Doradztwo w zatrudnieniu pracowników

5. Projektowanie wizytówek

Indywidualne

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie