Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

PROGNOZA NA ROK 2016 - ROK OGNISTEJ MAŁPY
(20-12-2015)
Dla większości z nas 1 stycznia jest początkiem Nowego Roku. Jednak jest to początek Nowego Roku jedynie według kalendarza gregoriańskiego. W wielu kulturach świętuje się i rozpoczyna Nowy Rok w innym okresie. 8 lutego 2016 roku (zgodnie z kalendarzem księżycowym) rozpocznie się Chiński Nowy Rok.  Zgodnie z kalendarzem słonecznym natomiast, nowy rok, rozpocznie się 4 lutego 2016 roku. Będzie to 4713 rok!

 

Każdego roku rozpoczyna się on w innym terminie, gdyż opiera się on na kalendarzu księżycowym. Początek roku jest wyliczany na podstawie faz księżyca i przypada na drugi nów po przesileniu zimowym.

Każdego roku inne zodiakalne zwierzę jest jego patronem i ma inny element.

Ze względu na to że w chińskim horoskopie jest 12 zwierząt i jest 5 elementów w cyklu 60 lat żadne ze zwierząt  ani żaden rok nie jest taki sam. Tym razem będzie to rok Ognistej Małpy.

Każdego roku, co miesiąc a nawet codziennie zmienia się energia i dokonują się cykliczne zmiany w energii naszego otoczenia. Zmiany te często wpływają na energię nieruchomości. Dlatego tak ważne jest to aby zaktualizować i wprowadzić coroczną ocenę Twojego biura i domu a także aby wprowadzić konieczne zmiany w otoczeniu. Trzeba dowiedzieć się czego się spodziewać, w jaki sposób wykorzystać swój potencjał oraz zminimalizować ryzyko które może się pojawić. Poza tym należy wzmocnić pomyślne gwiazdy i osłabić gwiazdy przynoszące nieszczęścia.

Poniżej znajduje się tabela z numerami, które będą przez najbliższy rok patronami danych sektorów.

                            

Południowy-zachód -  jest to najkorzystniejszy sektor  w tym roku. Znajduje się tutaj biała gwiazda numer 8 przynosząca powodzenie, pieniądze i sukces. Jest to tzw. „miejsce bogactwa”.

Osoby zajmujące sypialnię znajdującą się w tym sektorze, a także Ci których drzwi wejściowe znajdują się na południowym-zachodzie i osoby urodzone w latach Małpy i Owcy czeka bardzo pomyślny rok.

Ruch i hałas wzmacniają działanie tej gwiazdy i dlatego przebywaj w tym sektorze jak najczęściej.

 

Południe - znajduje się tutaj gwiazda numer 6 przynosząca pomoc niebios i mentorów.

Jeżeli zależy Ci na awansie, statusie społecznym czy pomyślności w interesach powinieneś przebywać w tym sektorze jak najczęściej. Gwiazda ta przyczynia się też do otrzymania tzw. „nieoczekiwanego bogactwa” w formie spadku, wygranej na loterii itp. Jeżeli drzwi Twojego domu lub sypialnia znajdują się w tym sektorze lub urodziłeś/aś się w latach Konia możesz liczyć na pomyślny rok.

 

Południowy - wschód – korzystna, biała gwiazda numer 1 znajduje się tutaj przynosząc osobom powodzenie, sukces i pomyślność.

Osoby urodzone w latach Węża i Smoka, a także te których drzwi wejściowe znajdują się w sektorze południowo - wschodnim mogą liczyć na pomyślny rok.

 

Zachód– znajduje się tutaj energia przynosząca miłość, romanse i sukcesy akademickie. Ponadto jest ona korzystna dla pisarzy, dziennikarzy i osób uczących się. Przebywanie tutaj przyniesie im wiele korzyści.

Gwiazda ta nazywana też jest gwiazdą Kwiatu Brzoskwini („Peach Blossom Luck”). Jeżeli więc szukasz miłości, próbujesz odnaleźć swoją „drugą połówkę” to powinieneś przebywać w tej części domu. Osoby, które są w związku, cieszyć się będą szczęściem i harmonią.

Osoby urodzone w latach Koguta mogą liczyć na dużo miłości w najbliższym roku.

 

Wschód  znajduje się tutaj korzystna gwiazda „pomnażająca” numer 9, która przynosi sukces i pomyślne zakończenie wszystkich  kontraktów i przedsięwzięć.

Jeżeli drzwi wejściowe Twojego domu, sypialnia lub biuro, które zajmujesz, są umiejscowione w tym sektorze możesz oczekiwać że rok 2016 przyniesie pomyślną finalizację spraw, kontraktów i interesów. Dzieje się tak dlatego, że gwiazda numer 9 symbolizuje korzystną finalizację przedsięwzięć.

Aby wzmocnić pozytywną energię oświetl ten sektor i przebywaj tam jak najczęściej.

Będzie to także pomyślny rok dla osób urodzonych w latach Królika.

 

Północny - zachód– znajduje się tutaj gwiazda numer 3 przynosząca nieporozumienia i kłótnie prowadzące nawet do spraw sądowych.

Osoby urodzone w latach Świni i Psa, a także osoby zajmujące sypialnię zajmującą się w tym sektorze będą najbardziej narażone na negatywne efekty tej gwiazdy.

Aby złagodzić negatywne efekty tej energii najlepiej oświetlić ten sektor lub zastosować czerwoną kolorystykę, np. dywany, zasłony, obrus, poduszki itp. Bądź kreatywny!

Pamiętaj aby w sektorze, gdzie znajduje się gwiazda numer 3, panowała cisza ponieważ hałas wzmacnia ją jeszcze bardziej.

 

Środek – Niekorzystna gwiazda numer 2 znajduje się tutaj przynosząc komplikacje zdrowotne i choroby.

Unikaj tego miejsca, szczególnie jeżeli masz problemy zdrowotne lub cierpisz na jakieś dolegliwości. Energia, która się tutaj znajduje, przyczynić się może do powstania choroby lub pogorszenia stanu zdrowia.

Unikaj zbyt dużej ilości światła ponieważ energia ognia jeszcze bardziej wzmacnia tę gwiazdę. Upewnij sie też że nie ma w tym miejscu elementów ziemi, np. kamienie, kryształy itp.

 

Północ - gwiazda numer 7 zajmuje ten sektor. Przynosi ona ryzyko kradzieży, włamania, pobicia, przemocy i straty finansowej. Istnieje także niebezpieczeństwo że zostaniesz oszukany/a.

Energia ta jest szczególnie niekorzystna dla osób których drzwi wejściowe lub sypialnia znajdują się w tym sektorze, a także dla osób urodzonych w latach Szczura. Zainstaluj system alarmowy, wykup ubezpieczenie nieruchomości i pamiętaj aby zamykać drzwi.

Gwiazda ta może być przyczyną przemocy więc dlatego  więc nie wszczynaj kłótni i nieporozumień z nieznajomymi.

Istnieje także ryzyko że zostaniesz oszukany/a dlatego zwróć większą uwagę na swoich partnerów (w życiu prywatnym i zawodowym).

Zminimalizuj wykorzystanie tego pomieszczenia. Najlepszym rozwiązaniem na osłabienie negatywnej energii jest umieszczenie tutaj aranżacji wodnej.

 

Północny - wschód – w tym roku jest to sektor najbardziej dotknięty przez negatywną energię. Najlepiej całkowicie go unikać! Gwiazda numer 5, która się tutaj znajduje, przynosi 5 rodzajów niepowodzeń.

Negatywne efekty tej gwiazdy najbardziej odczują ludzie, których drzwi wejściowe są skierowane w kierunku północno-wschodnim, a także osoby których sypialnia znajduje się w tym sektorze.

Ponadto osoby urodzone w latach Tygrysa i Wołu będą najbardziej narażone na jej negatywne działanie ponieważ znajduje się ona w ich zodiakalnym kierunku.

Aby uniknąć negatywnego działania tej gwiazdy nie wykonuj tutaj żadnych prac wyburzeniowych i remontów. Najlepiej jeżeli panuje tu cisza i spokój ponieważ hałas i ruch wzmacniają tą gwiazdę.

Najlepiej umieść tutaj elementy z metalu, miedzi lub brązu. Można powiesić białe zasłony,  umieścić biały lub szary dywan i przedmioty wykonane z metalu, miedzi, stali itp.

Unikaj światła i usuń wszystkie czerwone elementy z tego sektora. Nie umieszczaj także tutaj żadnych elementów ziemi, takich jak: kryształy, kamienie, ceramika itp.

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie