Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

REMONTY 2016
(18-12-2015)
Co roku mamy kilka sektorów w których nie powinno się przeprowadzać żadnych prac remontowych i wyburzeniowych, takich jak: kopanie, wiercenie, wyburzanie ścian itp. Jest to spowodowane niekorzystną energią która się tam znajduje.

Hałas i ruch wzmacniają ją, dlatego remonty nie powinny się tam odbywać.

 

SEKTORY W KTÓRYCH NALEŻY UNIKAĆ REMONTÓW W 2016 ROKU:

 

POŁUDNIE  -   miejsce tzw. „3 nieszczęść” („three killings”). Zajmuje 45 stopni na kompasie i w tym roku znajduje się na południu  (135 – 225 stopni). Unikamy tutaj remontów; w przeciwnym wypadku możemy narazić się  na ryzyko chorób, kradzieży lub wypadków.

POŁUDNIOWY-ZACHÓD -    miejsce Grand Duke Jupitera („Tai Sui”). Zajmuje on 15 stopni na kompasie; w tym roku w kierunku południowo-wschodnim 3 (232.5 - 247.5). Nie wykonujemy prac remontowych w tym sektorze, a także nie kopiemy w tym miejscu, nie wiercimy, nie burzymy ścian.

PÓŁNOCNY - WSCHÓD  -  (22.5 – 67.5 stopni). Znajduje się tutaj najbardziej niekorzystna „żółta gwiazda” („5 Yellow”). Przynosi ona 5 rodzajów niepowodzeń. Nie wykonujemy tutaj remontów, renowacji, burzenia ścian, kopania dziur i wbijania gwoździ. Hałas też jest tutaj bardzo niewskazany ponieważ wzmaga negatywną energię. Najlepiej w tym roku w ogóle nie przebywać w tym sektorze.

 

Pamiętajmy, że przy wyznaczaniu kierunków niezbędny jest kompas!!!

Jednak co zrobić jeżeli okaże się że musimy przeprowadzić remont w tym roku w sektorze który jest tzw. „zakazanym”? Czy jest konieczne czekanie do przyszłego roku?

Jeżeli musimy przeprowadzić remont w tym roku, to w takiej sytuacji najlepiej zacząć i skończyć go na korzystnym sektorze. Miejsca, w których znajduje się negatywna energia, powinny być remontowane pomiędzy obszarami w których znajduje się korzystna.

Przykład

W roku 2016 możemy zacząć od części zachodniej, wschodniej i pónocno-wschodniej.

Powyższe zasady nie obowiązują jednak jeżeli przeprowadzasz remont domu lub mieszkania w którym nikt nie mieszka podczas remontu.

 

 

 

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie