Strona głowna
Pobierz:
hasło
kalendarz księżycowy
kalendarz słoneczny

Pobierz bezpłatnie wygaszacz, widet lub nawet oba. Miej je zawsze na swoim komputerze aby wiedzieć które astrologiczne zwierzę rządzi w danym roku, miesiącu, dniu i godzinie. Możesz wybrać opcję opartą na kalendarzu słonecznym lub księżycowym.

This is alternative content.

InvestExpo - Gdańsk
(12-06-2011)


W dniach 7-8 czerwca w Gdańsku odbyła się konferencja InvestExpo Business Meeting. Organizatorem spotkania był Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza. Forum zostało podzielone na 3 bloki tematyczne: Anioły Biznesu, Finansowanie transferu technologii i Feng shui w biznesie.

Prelengentami byli: dr Piotr Tomowicz (wybitny ekspert na rynku kapitału wysokiego ryzyka), Przemysław Jura (Przewodniczący Zgromadzenia Fundatorów Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych), Sergiusz Borysławski (KlubInwestorów.pl), Łukasz Krasoń-Becker (Kancelaria Prawna Rödl&Partner), Marek Dondelewski (Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Europejski Holding Doradczy Sp. z o.o.), Joanna Dąbrowska (Krajowy Punkt Kontaktowy CIP) oraz Katarzyna Devraj – ekspert feng shui (Beryl Consulting).

InvestExpo Business Meeting to jedyne, tak częste wydarzenie, które wspiera działania na rzecz inwestycji, rozwoju i innowacyjności. Skierowane jest przede wszystkim do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń oraz nawiązanie kontaktów z przyszłymi partnerami, które mają wspomóc uczestników w procesie rozwoju i unowocześniania ich przedsiębiorstw.

 

PODZIEL SIĘ
Umieść w swoim ulubionym serwisie